Balsavimo kabina iš keturkampio aliuminio profilio

Itin lenvga ir tvirta, surenkama be įrankių, nepriekaištinga kokybė ir estetinis vaizdas

Techininiai balsavimo kabinos duomenys

Konstrukcija: keturkampiai aliuminio profiliai su T3 fiksacijos sistema

Standartinės balsavimo kabinos

Plotis: 1000mm
Ilgis: 1000mm
Aukštis: 2000mm
Sienelės: plastikas

Neįgaliųjų balsavimo kabinos

Plotis: 1200mm
Ilgis: 1200mm
Aukštis: 2000mm

UAB „D-rek“ šias balsavimo kabinas suprojektavo iš visame pasaulyje gerai žinomos ir savo gaminių segmente lyderiaujančios anglų kompanijos „Tecna Display“  unikalios aliuminio konstrukcijų sistemos „T3 system“ su itin greita ir tvirta fiksacijos sistema.

Pagrindiniai T3 aliuminio konstrukcijos sistemos, o tuo pačiu ir iš jų pagamintų balsavimo kabinų privalumai:

  • surenkant ir išrenkant balsavimo kabinas nereikalingi jokie įrankiai. Surinkimo procesas labai paprastas, nebūtina samdyti meistrų, darbus gali atlikti net ir visiškai nekvalifikuoti žmonės.
    Aliuminio profiliai tarpusavyje neįtikėtinai paprastai ir tuo pačiu tvirtai bei stabiliai jungiasi juos pasukant, o balsavimo kabinos plastikinės sienelės ar pertvaros tiesiog „prilimpa“ prie aliuminio profilių.
  • spartus darbas.  Anksčiau aprašytas „Lego“ tipo balsavimo kabinų surinkimo procesas yra ne tik paprastas, bet ir labai greitas. Įrengti tokias balsavimo kabinas rinkimų vietose neužtruks.
  • balsavimo kabinos labai lengvos. Pagrindinės šios balsavimo kabinos konstrukcinės medžiagos – aliuminis ir plastikas. Todėl net ir surinkta balsavimo kabina yra ypatingai lengva. Nei įrengiant balsavimo kabinas rinkimų vietose, nei jas transportuojant nereikės specialios įrangos ar tvirtų nešikų.
  • paprastas transportavimas ir sandėliavimas. Jau minėjome, kad balsavimo kabinos yra lengvos. Taip pat balsavimo kabina paprastai ir greitai išsiardo iki mažai vietos užiminančių detalių. Demontuotos šios balsavimo kabinos yra labai kompaktiškos, todėl transportuoti jas nuo saugojimo vietos iki rinkiminės apylinkės ir sandėliuoti nepaprastai patogu.
  • estetiškas vaizdas. Aliuminio konstrukcijos ir plastikinės sienelės atrodo moderniai, tvarkingai ir estetiškai.

 

Aliuminio konstrukcijų kabinas galima montuoti atskirai po vieną ir grupėmis. Net ir pagal rinkėjų skaičių mažiausiai rinkiminei apylinkei reikia įrengti ne mažiau dviejų balsavimo kabinų (žr. normatyvinius reikalavimus). Todėl pigiau balsavimo kabinas grupuoti – reikia mažiau šoninių balsavimo kabinų sienelių, o vientisa balsavimo kabinų konstrukcija stabilesnė.

Siūlome įprasto dydžio balsavimo kabinas, tačiau, esant užsakovo pageidavimams, galime pagaminti ir nestandartinių matmenų.

Aliuminio konstrukcijos

Nereikalingi įrankiai

Spartus surinkimas

Lengva konstrukcija

Paprastas transportavimas ir sandėliavimas

Sudomino?

Susisiekite su mūsų specialistais, kurie nuodugniai papasakos apie UAB „D-rek“ siūlomas balsavimo kabinas ir suteiks kvalifikuotą konsultaciją.