Balsavimo kabina iš aliuminio vamzdelių

Itin lengva ir tvirta, surenkama be įrankių, gera kaina ir estetinis vaizdas

Techininiai balsavimo kabinos duomenys

Konstrukcija: aliuminio vamzdeliai

Standartinės balsavimo kabinos

Plotis: 1000mm
Ilgis: 1000mm
Aukštis: 2000mm
Sienelės: tvirtas audeklas

Neįgaliųjų balsavimo kabinos

Plotis: 1200mm
Ilgis: 1200mm
Aukštis: 2000mm

Kurdami šias balsavimo kabinas, UAB „D-rek“ dizaineriai ieškojo geriausio sprendimo, kuris atitiktų aukščiausios kokybės standartus, būtų patogus ir rinkėjams, ir balsavimo kabinų montuotojams bei tuo pačiu nebrangus.

Balsavimo kabinoms buvo pasirinkti lengvi ir tvirti aliuminio vamzdeliai, kurie tarpusavyje jungiasi tvirto ir ilgaamžio plastiko detalėmis. Jungiamosios detalės buvo pasirinktos atsižvelgiant į, mūsų akimis, labai svarbius kriterijus – montavimo darbų spartą, montavimo paprastumą ir konstrukcijos stabilumą.

Todėl montuojant UAB „D-rek“ balsavimo kabinas iš aliuminio vamzdelių, Jums nereikės jokių įrankių, patyrusių meistrų, o rinkimų vietos įrengimas vyks sparčiai.

Sakoma, tobula yra tada, kuomet nėra, ko atimti, o ne tada, kuomet nėra, ką pridėti. UAB „D-rek“ specialistai gerąja prasme supaprastino šio modelio balsavimo kabinas bemaž iki tobulybės – neliko jokių nereikalingų detalių, apsunkinančių balsavimo kabinų montavimą, o balsavimo vieta, atitinkanti visus normatyvinius reikalavimus, suprojektuota taip, kad rinkėjui būtų patogu pildyti balsavimo biuletenį.

Šio modelio balsavimo kabinos ne tik paprastai ir greitai surenkamos, bet ir demontuojamos. Aliuminio vamzdeliai ir jungiamiosios plastikinės dalys yra lengvos ir neužima daug vietos. Transportuoti ir sandėliuoti išrinktas balsavimo kabinas yra labai patogu.

Kitas svarbus šio modelio balsavimo kabinų privalumas – modernus, tvarkingas ir estetiškas vaizdas.

Balsavimo kabinas iš aliuminio vamzdelių galima montuoti atskirai po vieną arba grupėmis. Balsavimo kabinų grupavimas mažina vienos balsavimo kabinos kainą ir tuo pačiu daro konstrukciją stabilesne bei vientisa.

Jei Jus reikia tvirtų, ilgaamžių, paprastai surenkamų, kokybiškų ir nebrangių balsavimo kabinų, šis modelis bus puikus pasirinkimas.

Aliuminio konstrukcijos

Nereikalingi įrankiai

Spartus surinkimas

Lengva konstrukcija

Paprastas transportavimas ir sandėliavimas

Sudomino?

Susisiekite su mūsų specialistais, kurie nuodugniai papasakos apie UAB „D-rek“ siūlomas balsavimo kabinas ir suteiks kvalifikuotą konsultaciją.