Kaip turėtų būti įrengtos Balsavimo kabinos

VRK atmintinėje glaustai ir aiškiai išdėstyta, kaip įrengti slaptas balsavimo kabinas

Slapto balsavimo kabinos turi būti įrengtos taip, kad rinkėjui būtų patogu užpildyti rinkimų biuletenį tiesiogiai, niekieno nevaržomam, užtikrinant slapto balsavimo principą.

Balsavimų kiekis rinkimų vietoje priklauso nuo rinkėjų skaičiaus rinkimų apylikėje. Iki 499 rinkėjų reikia įrengti 2-3 balsavimo kabinas, nuo 500 iki 1499 – 3 – 4 kabinas, nuo 1500 – 2499 – 4 – 8 kabinas, nuo 2500 iki 3499 – 6 – 12 kabinų, nuo 3500 iki 5000 – 7 – 15 kabinų.

Balsavimo kabinos turi būti:

  1. atskirtos viena nuo kitos pertvaromis;
  2. pakankamai šviesios ir patogios sėdint arba stovint užpildyti rinkimų biuletenį, jose turi būti staliukas ar kitokia atrama ir rašiklis;
  3. bent viena pritaikyta rinkėjams su negalia ir skirta užpildyti rinkimų biuletenį sėdint kėdėje ar neįgaliojo vežimėlyje;
  4. tokios, kad rinkėjas negalėtų matyti greta esančioje kabinoje kito rinkėjo pildomo biuletenio;
  5. be užuolaidų ir įrengtos taip, kad rinkimų komisijų nariai ir stebėtojai galėtų matyti, ar rinkėjas neatlieka neteisėtų veiksmų, tačiau negalima būtų matyti, kokias žymas biuletenyje rinkėjas daro. Bent viena balsavimo kabina turi būti su užuolaida.

Balsavimo kabinoje:

  1.  turi būti iškabinta rinkėjų informavimo medžiaga: informacija, kaip užpildyti rinkimų biuletenį, plakatas ar leidinys su kandidatų sąrašais, su sąrašams bei kandidatams suteiktais rinkimų numeriais;
  2. turi būti VRK išleista informaci­ ja, kuria rinkėjas raginamas balsuo­­ti slaptai ir neatlikti neteisėtų  veiksmų;
  3. draudžiama daryti žymas iškabintoje informacinėje medžiagoje ar ant kabinoje esančio inventoriaus, filmuoti, fo­tografuoti, palikti kitus su balsavimu nesusijusius daiktus.

BALSAVIMO KABINA IŠ KETURKAMPIO ALIUMINIO PROFILIO

Itin tvirta, surenkama be įrankių, nepriekaištinga kokybė ir estetinis vaizdas

BALSAVIMO KABINA IŠ ALIUMINIO VAMZDELIŲ

Itin lengva, surenkama be įrankių, gera kaina

UAB "D-rek" balsavimo kabinos

UAB „D-rek“ siūlo dviejų rūšių – aliuminio ir plieno konstrukcijų –  balsavimo kabinas rinkimams, atitinkančias visus normatyvinius reikalavimus bei pasižyminčias nepriekaištinga kokybe, modernia estetika, konstrukcijos tvirtumu bei lengvumu, paprastu ir greitu balsavimo kabinų montavimu, patogiu transportavimu ir sandėliavimu.

Aliuminio konstrukcijos

Nereikalingi įrankiai

Spartus surinkimas

Lengva konstrukcija

Paprastas transportavimas ir sandėliavimas

Sudomino?

Susisiekite su mūsų specialistais, kurie nuodugniai papasakos apie UAB „D-rek“ siūlomas balsavimo kabinas ir suteiks kvalifikuotą konsultaciją.